Fitness kurzy

Názory na kurzy

Fitness kurz očima studenta

Místa konání

Ostatní

Sportovní výživa pro osobní trenéry


Rychlá navigace
info o kurzu lektoři termíny cena učebny
Sportovní výživa pro trenéry a výživové poradce
Tento nadstavbový kurz je určen pro již certifikované fitness trenéry a certifikované výživové poradce nebo osoby již mající základní vědomosti o výživě. Je opravdu velmi nutné, aby člověk, který se přihlásí na tento kurz, již měl základní znalosti o složení stravy, jelikož lektor kurzu se bude specializovat na zvýšení těchto vědomostí nikoliv na výuku základů výživy. Kurz Sportovní výživy je navrhnut tak aby byl absolvent schopen poskytnout komplexní služby svým klientům v oblasti výživy, stravovacích návyků a výživového poradenství

V první části se kurz a jeho lektor zaměřuje na sestavu jídelníčku, základní stavební kameny každé sportovní stravy. Během sportu a všeobecně při zvýšené aktivitě je výživa velmi důležitou složkou tréninku. Během sportovních výkonů prochází sportovec specifickými fázemi ( např.sacharidové vlny, superkompenzace, příprava na vytrvalostní běh apod.) a každá z těchto fází bude na kurzu probrána.

Dalším tématem v kurzu jsou mýty a omyly v nejen sportovní výživě. Snad každý z nás slyšel mnoho zaručených rad jak nabrat svalovou hmotu nebo naopak vyzkoušel nějakou zaručenou hubnoucí dietu nebo prostředek. Většinou jsou ale zkušenosti s těmito radami negativní a uživatel svému tělu spíše ubližuje něž aby mu správnou stravou pomáhal.

V lekci o doplňcích výživy, se lektorka zaměří na vhodné suplementy a jejich typy ve sportovní výživě. Každý sport má speciálně uzpůsobené přípravky a každý doplněk je tak sestaven přesně na požadavky dané sportovní oblasti. Doplnit v běžné stravě spoustu prvků je velice náročné a někdy až nemožné. Proto jsou kvalitní doplňky výživy velice důležitou součástí sportovní přípravy.

Kurz sportovní výživy se také zaobírá dietami a jejich správném použití. Ne každá dieta pomáhá a ne každý způsob držení diety je zdravý a prospěšný z dlouhodobého hlediska pro lidský organismus.

Základní obsah kurzu - Sportovní výživa

  • - Sestava jídelníčku

  • - Základní prvky sportovní stravy

  • - Specifické fáze stravy během sportu

  • - Omyly a mýty ve sportovní výživě

  • - Doplňky výživy

  • - Typy suplementů

  • - Diety a jejich správné zařazení

Názory studentů kurzu sportovní výživa

Kurz mi dal co jsem od něj očekávala i více. Již jsem zde dělala dva kurzy a vždy s velkou spokojeností. Srozumitelný výklad a přístup ke studentum.

Lenka Přibylová
Fitness kurz sportovní výživa, 16.01.2016

Lektoři fitness kurzu sportovní výživa pro trenéry
výživové kurzy foto lektora DEXTER ACADEMY
Hodnocení lektora studenty ★★★★★
Luďka

Lektorka kurzu Luďka je již několik let nutriční specialistkou a během své praxe pracuje s úspěšnými sportovci z různých oblastí sportů. Vede vlastní praxi a vyučuje sportovní výživu na mnoha dalších kurzech. Jelikož je sama aktivní bodyfitness závodnicí, dokáže studentům přesně vysvětlit problematiku a možnosti správné výživy během tréninkového plánu.

Více info

Cena, Místo konání, Podmínky, Forma platby
Délka kurzu: 2 dny

Podmínky přijetí: Věk nad 18 let, dobrý zdravotní stav, pozitivní osobnost!

Místo konání: v našich učebnách

Cena: 2900 Kč SLEVA AKCE MĚSÍCE 5300 Kč
  
fitness kurz sportovní výživa

Forma platby: Převodem. Pokud se přihlašujete těsně před kurzem sportovní výživy, nebo nejste z jiného důvodu schopni provézt převod, vyčkejte na e-mail, který vám příjde ihned po přihlášení. Děkujeme.

Učební materiály dostanete při výuce a jsou zahrnuty v ceně kurzu Sportovní výživa.

Zakončeno certifikátem

Nejprofesionálnější učebny v Dexter academy v Praze,
kde probíhá kurz: Sportovní výživa


masérské kurzy masérské kurzy masérské kurzy

Učebny pro více než 200 kurzů. Učebny jsou přizpůsobené daným kurzům masáží, kosmetiky, fitness a výživy a speciálně pro kurz: Sportovní výživa.

Podívejte se na další fotky a informace o krásných učebnách fitness kurzů.

Mezinárodní akreditace fitness kurzu
Akreditace dai masérského kurzu Akreditace ies masérského kurzu Díky vysoké úrovni fitness kurzu, je certifikát označen doložkou mezinárodních certifikačních autorit. Prošli jsme náročným auditem a tento fitness kurz byl ohodnocen Ratingem jako kvalitní.

Každý půlrok vyhrajte JAGUÁRA
masérské kurzy S každou přihláškou na fitness kurz v Dexter Academy máte větší možnost vyhrát nejlepší masážní stůl JAGUAR v hodnotě 10 000 Kč. Více zde Soutěž

Certifikáty v 15 jazycích
masérské kurzy Certifikát o absolvování fitness kurzu můžete získat v několika jazycích (An.,Sp.,Ne.,Ru.,It...). Prestižní škola Dexter Academy má dlouholetou tradici. Můžete se na ni obrátit kdykoli po kurzu, vždy vám vyjde vstříc. Má pro vás nový klientský servis se stálými zaměstnanci pouze pro vás. Těšíme se na vás s celým týmem profesionálních lektorů.

kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner


PŘIHLÁŠENÍ NA KURZ:

V případě, že je kurz obsazený, využijte možnosti "Nezávazná objednávka" - pokud se daný termín uvolní, budeme Vás informovat emailem.

PRAHA: Sportovní výživa


banner
Zavřít Právě nyní nám můžete volat na 242 425 406.